Deski podłogowe modrzew syberyjsk

Deski podłogowe z modrzewia syberyjskiego to materiał, który warto wykorzystać w swoim domu. Jasne drewno modrzewiowe nie tylko atrakcyjnie wygląda, tworząc we wnętrzu przytulny klimat. Jest także twarde i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu podłoga przez wiele lat wygląda idealnie.

W naszym sklepie oferujemy deski podłogowe z modrzewia syberyjskiego w formie gotowych do montażu elementów. Z jednej strony deski znajduje się pióro, a z drugiej wpust, tak aby można było łatwo łączyć je ze sobą. Na podłogi najlepiej nadaje się drewno modrzewiowe szczotkowane, idealnie gładkie, z doskonale widocznymi słojami i strukturą. W naszym sklepie oferujemy drewno w klasie AB (jednej z najwyższych możliwych).

Deski podłogowe z modrzewia syberyjskiego można układać w pomieszczeniach o różnej powierzchni. Dzięki temu, że oferujemy szeroki wybór produktów różnej długości (od 3000 do 5100 mm), można łatwo znaleźć taki, który będzie nadawał się do układania bez konieczności docinania do odpowiedniego rozmiaru.

Deski podłogowe modrzew syberyjski
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry

Jesteśmy certyfikowani przez Fundację Firmy Rodzinne bluemedia shoper płatność

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium