Dostępne w naszej ofercie płyty OSB 18 mm to jeden z najchętniej wybieranych produktów do realizacji różnych projektów wykończeniowo-budowlanych w domu i ogrodzie. Ponieważ wykonane zostały w zgodzie ze standardem OSB3, wykazują wysoką odporność na wilgoć zawartą w powietrzu oraz pęcznienie. Dzięki temu są wytrzymałe i znajdą szerokie zastosowanie nie tylko w branży budowlanej. Oferujemy zarówno płyty OSB 18 mm klasyczne, jak i łączone na pióro-wpust, co znacznie usprawnia i ułatwia ich montaż.

Płyty OSB 18

Płyty OSB 18 – gdzie znajdują zastosowanie i dlaczego są tak chętnie wybierane?

Szerokie zastosowanie płyt OSB 18 sprawia, że stanowią pierwszy wybór dla wielu ekip budowlanych, wynajętych do wykonania prac, jak też prywatnych inwestorów, dokonujących remontów samodzielnie.

Płyty OSB 18 mm nadają się w przypadku prac związanych z układaniem podłogi na legarach, stawianiem ścian zewnętrznych i wewnętrznych w budynkach mieszkalnych, jak też wykonywaniem schodów czy stropów. Oprócz tego płyty OSB 18 mm mogą być używane do realizacji drobnych projektów związanych z budową regału czy półki o przeznaczeniu warsztatowym bądź przydomowym. Stanowią również materiał stosowany jako element wzmocnienia stawianej konstrukcji.

Zastosowanie podczas procesu produkcji żywicy formaldehydowo-fenolowej, potrzebnej do połączenia ze sobą kolejnych warstw płyt drewnopochodnych, odpowiada za trwałość, solidność, sztywność i wytrzymałość uzyskanego produktu końcowego. To czyni go idealnym wyborem do wszelkiego typu prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych w domu i ogrodzie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry

Jesteśmy certyfikowani przez Fundację Firmy Rodzinne bluemedia shoper płatność

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium