Kantówki impregnowane | Krawędziaki impregnowane

Kantówki impregnowane są wykonane z drewna specjalnie zabezpieczonego przed szkodliwym działaniem szkodliwych drobnoustrojów, a także wilgoci. Do ochrony stosuje się roztwór solny, który jest bezpieczny dla drewna, a jednocześnie skutecznie zapobiega wnikaniu bakterii, grzybów czy atakujących drewno szkodników. Dzięki takiemu rozwiązaniu kantówka zachowuje swoje właściwości przez wiele lat, nie odkształca się ani nie pęka. Z powodzeniem można ją zastosować na zewnątrz budynku.

Kantówki impregnowane dostępne w naszym sklepie to wyroby wykonane z drewna świerkowego. Doskonale nadają się na elementy konstrukcyjne, np. w elementach architektury ogrodowej. Gładkie, starannie wyrównane i pozbawione drzazg drewno o dobrze widocznych słojach ma także walory estetyczne. Oryginalnego wyglądu dodaje kantówkom zielonkawy kolor, uzyskiwany w wyniku impregnacji.

W naszym sklepie oferujemy kantówki impregnowane w formie gotowej do montażu. Ich brzegi są dokładnie fazowane na etapie produkcji. Klienci znajdą u nas kantówki w różnych rozmiarach w przekroju i o różnych długościach.

Kantówki impregnowane
  • nowość
Kantówka impregnowana 45x45x1950 mm Kantówka impregnowana 45x45x1950 mm
Cena: 17,01 zł
zobacz więcej
Kantówka impregnowana 45x45x2400 mm Kantówka impregnowana 45x45x2400 mm
Cena: 20,93 zł
zobacz więcej
Kantówka impregnowana 70x70x1900 mm Kantówka impregnowana 70x70x1900 mm
Cena: 37,80 zł
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry

rzetelna firma drewno24 SKLEP PROKONSUMENCKI DREWNO24  Jesteśmy certyfikowani przez Fundację Firmy Rodzinne bluemedia shoper płatność

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium