Kantówki impregnowane | Krawędziaki impregnowane

Kantówki impregnowane są wykonane z drewna specjalnie zabezpieczonego przed szkodliwym działaniem szkodliwych drobnoustrojów, a także wilgoci. Do ochrony stosuje się roztwór solny, który jest bezpieczny dla drewna, a jednocześnie skutecznie zapobiega wnikaniu bakterii, grzybów czy atakujących drewno szkodników. Dzięki takiemu rozwiązaniu kantówka zachowuje swoje właściwości przez wiele lat, nie odkształca się ani nie pęka. Z powodzeniem można ją zastosować na zewnątrz budynku.

Kantówki impregnowane dostępne w naszym sklepie to wyroby wykonane z drewna świerkowego. Doskonale nadają się na elementy konstrukcyjne, np. w elementach architektury ogrodowej. Gładkie, starannie wyrównane i pozbawione drzazg drewno o dobrze widocznych słojach ma także walory estetyczne. Oryginalnego wyglądu dodaje kantówkom zielonkawy kolor, uzyskiwany w wyniku impregnacji.

W naszym sklepie oferujemy kantówki impregnowane w formie gotowej do montażu. Ich brzegi są dokładnie fazowane na etapie produkcji. Klienci znajdą u nas kantówki w różnych rozmiarach w przekroju i o różnych długościach.

Kantówki impregnowane
Kantówka impregnowana 45x45x1950 mm Kantówka impregnowana 45x45x1950 mm
Cena: 15,50 zł
zobacz więcej
Kantówka impregnowana 70x70x1900 mm Kantówka impregnowana 70x70x1900 mm
Cena: 37,80 zł
zobacz więcej
Kantówka impregnowana 70x70x3000 mm Kantówka impregnowana 70x70x3000 mm
Cena: 52,47 zł
zobacz więcej

Jakie zastosowanie znajdują krawędziaki impregnowane?

Zastosowanie krawędziaków impregnowanych jest bardzo szerokie. Są one powszechnie używane podczas prac ogrodowych, między innymi w trakcie wznoszenia pergoli, wiat samochodowych, zadaszeń tarasów. Ponadto bywają pomocne podczas wznoszenia niewielkich drewnianych obiektów, służących do przechowywania, takich jak: drewutnia, narzędziownia, składzik czy schowek. Dodatkowo krawędziak impregnowany stanowi produkt w pełni przyjazny dla środowiska. Naturalny surowiec wprost wyjęty z przyrody znakomicie pasuje do innych elementów małej architektury ogrodowej, tworząc ciepły, przytulny i sprzyjający człowiekowi mikroklimat. Z jednej strony po upływie okresu użytkowania może być łatwo poddany procesom biodegradacji, z drugiej zaś w czasie wykorzystywania przez człowieka charakteryzuje się wysokim poziomem trwałości i wytrzymałości. Staranne wykonanie wpływa na duże walory dekoracyjne krawędziaków impregnowanych, czyniąc je elementami, które mogą znajdować się w widocznych, wyeksponowanych miejscach obiektu.

Zobacz również

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry

Jesteśmy certyfikowani przez Fundację Firmy Rodzinne bluemedia shoper płatność

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium