Oferowane przez firmę Koopmans impregnaty to produkty wysokiej jakości, które zapewniają skuteczną ochronę drewna przed różnymi czynnikami. Są przeznaczone do wykorzystania z konstrukcjami znajdującymi się na zewnątrz. Produkowany przez Koopmans impregnat techniczny to rozwiązanie na lata, które zapewni nienaganny wygląd drewna i zabezpieczenie przed sinizną, grzybami czy owadami.


Koopmans

Impregnat techniczny 5l Impregnat techniczny 5l
Producent: Koopmans
Cena: 244,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Olej ECOOLIE 2,5 l Olej ECOOLIE 2,5 l
Producent: Koopmans
Cena: 178,25 zł
zobacz więcej
Impregnat techniczny 20l Impregnat techniczny 20l
Producent: Koopmans
Cena: 912,89 zł
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Koopmans impregnat zapewniający pełną odporność

Stawiając na produkty takie jak dostępny w ofercie Koopmans impregnat do drewna, można liczyć na wysoką skuteczność przez długi czas. W składzie znajdują się precyzyjnie dobrane składniki mineralne, które zapewniają odpowiednie warunki dla elementów drewnianych. Warto jednak mieć na uwadze, że impregnat techniczny Koopmans nie jest przeznaczony do stosowania z częściami, które mają bezpośredni kontakt z wodą lub glebą. Propozycje tego producenta mogą być podpisane również jako Koopmans 41, Koop Mans, Koppmans lub Kopmans.

Do czego służy impregnat techniczny Koopmans?

Produkowany przez Koopmans impregnat do drewna powstał z myślą o zabezpieczeniu różnych drewnianych obiektów, takich jak pergole, tarasy, elewacje, ogrodzenia czy barierki. Jest to preparat na bazie wody zapewniający długą ochronę przed różnego rodzaju grzybami, sinizną, a także owadami, które mogą uszkodzić drewno. Dzięki tego typu substancjom możliwe jest długotrwałe zachowanie połysku i wyglądu danej konstrukcji. Zabezpieczenie drewna impregnatem technicznym przyczyni się do wydłużenia jego żywotności.

Korzystanie z tego rozwiązania jest bardzo proste – do nakładania impregnatu Koopmans nie będą potrzebne żadne skomplikowane narzędzia. Wystarczy zwykły wałek lub pędzel, które również można znaleźć w ofercie Drewno24, sklepu internetowego firmy Dombal. Odpowiedni dobór tych sprzętów pozwala na bezpieczne używanie impregnatu i dobre zabezpieczenie drewna. Dysponując właściwym pędzlem bądź wałkiem, wystarczy jedynie nałożyć impregnat techniczny Koopmans wzdłuż słojów widocznych na drewnie. Czynność tę należy wykonać co najmniej dwukrotnie, aby móc liczyć na pełną siłę i skuteczność preparatu. Następnie całość musi schnąć od 4 do 6 godzin – dokładny czas jest zależny między innymi od warunków atmosferycznych, szczególnie temperatury i wilgotności powietrza.

Koopmansgdzie kupić? Warszawa w sklepie stacjonarnym lub dostawa w całej Polsce

Wysoka skuteczność i łatwość użytkowania to główne powody, by postawić właśnie na rozwiązania od Koopmans. Gdzie kupić takie produkty? Drewno24 to strona, na której można znaleźć wszystkie niezbędne rozwiązania – w tym właśnie propozycje firmy Koopmans. Warszawa to lokalizacja naszego sklepu stacjonarnego, jednak oferujemy również wysyłkę na terenie całej Polski. Oferujemy impregnaty w wersjach o pojemności 5 litrów i 20 litrów. Wariant należy dobrać pod kątem powierzchni, która potrzebuje zabezpieczenia – wydajność produktów Koopmans wynosi 120 ml/m2. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rozwiązań Koopmansklep Drewno24 to najlepsze miejsce na zakupy.

do góry

Jesteśmy certyfikowani przez Fundację Firmy Rodzinne bluemedia shoper płatność

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium